MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 8023477

nr 802 3477

Karmstol

barockstil

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2013
kl 19:54:26

21/1 14:47:20 1      100 kr
21/1 17:27:26 2      Vinnande bud